Superposición del sitio

Lihtsad laenud halva https://laendle.info/blog/sms-laenud/ krediidivõime jaoks

Lihtlaen on lühiajaline finantslahendus, mis võimaldab sularaha kätte saada minutitega. Tavaliselt kaasnevad nendega siiski kõrged intressimäärad ja tasud, mis võivad muuta teie raha õigeaegse tagasimaksmise keeruliseks.

liisi laen

Lihtlaenu valimisel võtke aega laenuandjate võrdlemiseks ja valige see, mis pakub parimaid tingimusi ja madalaimat krediidi kulukuse määra. Mõelge oma https://laendle.info/blog/sms-laenud/ kulutamisharjumustele ja summale, mida saate iga kuu tagasi maksta. Samuti on hea mõte eelkvalifitseeruda erinevate laenuandjate isiklikuks laenuks, et saaksite leida oma vajadustele vastava võimaluse.

Mõned kõige lihtsamad laenuvõimalused halbade laenuvõtjate jaoks on palgapäevalaenud, autolaenud ja pandimajalaenud. Need kõik on loodud selleks, et aidata teil tasuda hädaabikulusid või rahuldada muid lühiajalisi rahalisi vajadusi.

Palgapäeva- ja autolaenud on tagatiseta ja neil on sageli kõrged intressimäärad, seega võiksite seda tüüpi laene vältida, kui teil on halb krediidivõime. Lisaks võivad need laenud olla kulukad ja neid on pikas perspektiivis raske tagasi maksta, mis võib teie krediidiskoori negatiivselt mõjutada.

Eraisikulaenud võivad olla soodsamad kui need alternatiivid ja neid on kindlam laenata, kui olete varem oma võlgu õigeaegselt tasunud. Need võivad kaasneda ka madalamate intressimäärade ja pikemate tagasimaksetähtaegadega kui palgapäeva- või autolaenud, mis võimaldab teil oma makseid pikema aja peale hajutada.

Rocket Loans on veebipõhine laenuandja, mis pakub õiglase krediidivõime ja üle kaheaastase krediidiajalooga laenuvõtjatele erinevaid isiklikke laene. Need võimaldavad teil eelkvalifitseeruda ja valida esialgse maksekuupäeva ilma range krediidikontrollita.

Nad aktsepteerivad ka sissetulekuid alimentidest, pensionist, lastetoetusest ja sotsiaalkindlustusest ning laenu algtasud on tavaliselt 1–10% laenusummast.

Plain Green pakub erinevaid isiklikke laene, mis aitavad teid hädaolukordades või muude finantseesmärkide saavutamiseks. Nende laenutaotlused on kiired ja arusaadavad ning pakuvad paindlikke tagasimaksevõimalusi, et saaksite oma laenu õigeaegselt tagasi maksta.

Lisaks aktsepteerivad nad laia valikut krediidiskoore ja krediidiajalugu, nii et saate kasutada nende platvormi oma krediidiskoori parandamiseks ja edaspidi konkurentsivõimelisematele intressimääradele juurdepääsu saamiseks. Nad pakuvad ka mitmeid laenusummasid, vahemikus $ 3500 kuni $ 150 000.

OneMain seab esikohale laenuvõtja tagasimaksevõime ja piirab aastamäära 36% või madalamale, mis muudab need laenud teistest võimalustest odavamaks. Nad pakuvad erinevaid laenusummasid ja tagasimaksetingimusi, sealhulgas tagatisega ja tagatiseta laene.

Ettevõte pakub ka veebipõhist kontohaldusplatvormi ja klienditeenindusmeeskonda, kes saab vastata küsimustele laenutingimuste kohta. Nad on FDIC-ga kindlustatud pank ja võrdse eluaseme laenuandja.

Mõnel neist valikutest on ka kaaslaenaja valik, mis võimaldab teil jagada laenukulu sõbra või pereliikmega, et nad ei peaks teie võlgu kandma. See on atraktiivne valik neile, kellel on piiratud rahalised vahendid või neile, kellel on varem olnud raskusi laenu leidmisega.