Superposición del sitio

Kvalifikatsioonid sms raha boonuslaenu saamiseks

Boonuslaen võib olla suurepärane viis sms raha intressimäära alandamiseks. Siiski peate enne seda tüüpi laenu taotlemist veenduma, et vastate mõnele kvalifikatsioonile.

laen ee

Esiteks soovib teie laenuandja näha dokumente, mis näitavad teie boonustulu ja boonuste saamise ajalugu mõistliku aja jooksul. Tõenäoliselt vajavad nad teie viimast palgatõendit või W-2 viimase kahe aasta kohta ja teie viimaste aastate maksudeklaratsioone, et kinnitada, et olete seda tüüpi sissetulekut teeninud.

Teie laenuandja peab nägema ka tõendeid selle kohta, et teie boonussissetulek on mitme aasta jooksul stabiilne või suureneb. Tavaliselt tehakse seda nii, et vaadatakse üle oma boonuste sissetulekute ajalugu aastate lõikes või järjestikku.Kui teie boonused on teatud aja jooksul vähenenud, ei ole teie laenuandja tõenäoliselt nõus hüpoteegi eesmärgil sissetulekut vastu võtma.

Teine tegur, mida tuleb arvesse võtta, on boonuse maksustamine. Paljud laenuandjad struktureerivad boonuse ühekordse maksena, millest peetakse kinni maksud. Teised pakuvad töötajale andestatavat laenu, mis on struktureeritud teatud aastate jooksul. Seda tüüpi laenud võivad põhjustada selle, et töötaja maksab igal aastal boonuselt makse, seega on oluline enne seda tüüpi maksete aktsepteerimist maksueksperdiga nõu pidada.

Olenevalt laenu suurusest ja sellest, kas see on andestatav, võib maksustatava hüvitise suurus olla märkimisväärne. Seda seetõttu, et heauskse laenu võib pidada oluliseks osaks töötaja palgast maksustamise seisukohalt.

IRS on seda tüüpi kokkulepped vaidlustanud ja pidanud neid kompenseerivateks sularaha ettemakseteks. Laen, mis on loodud juhtide hüvitiste paketi osaks, peab olema hoolikalt kavandatud tagamaks, et IRS ei näeks seda sellisena. IRS peab teatud tüüpi töötajate laene ka 2002. aasta Sarbanes-Oxley seaduse (SOX) rikkumiseks, mis seab piirangud sellele, kuidas ettevõtted saavad direktoritele või juhtivametnikele laenu anda isikliku laenu vormis.

Näiteks on IRS otsustanud, et tööandja ja töötaja laen, mille puhul töötaja laenab ettevõttelt raha ja saab vastutasuks ühekordse makse, peab olema struktureeritud nii, et töötaja on kohustatud laenu tagasi maksma teatud arvu kuude jooksul pärast seda töösuhte lõpetamine. Seda seetõttu, et kui tööandja ei pea töötajale seda makset hüvitama, ei ole tegemist heauskse laenuga.

Andestatav laen on levinud töötajate laen, mis on sageli loodud stiimuliks töötajate hoidmiseks ja premeerimiseks. Need on üles ehitatud selliselt, et töötaja maksab laenu tagasi, sageli nii, et ettevõte paneb laenu tagatiseks tagatise.

Laenuandjad eelistavad üldjuhul kinnitada hüpoteegitaotluse vähemalt ühe- või kaheaastase boonustulu ajalooga. Seda seetõttu, et laenuandja soovib näha, et boonustulu on teatud aja jooksul suurenenud ja et on mõistlik tõenäosus, et see jätkub ka tulevikus.